İnstagram storylerine gizlice bakın!

bahset

Popüler toplumsal medya platformlarından Instagram üstünde Hikayeler özelliği bulunmakta olup bu yazımızda Hikayelere iyi mi gizlice bakabileceğinize değiniyoruz.

Instagram hali hazırda en oldukça kullanılan toplumsal medya uygulamalarından olup, Instagram’da son zamanlarda en oldukça tutulan özelliklerden birisi ise Hikayeler özelliğidir. Bir kullanıcı Hikayeler başlığı altında anılarını 24 saatlik süre zarfında yayınlayabiliyor.

Hikayeler kısmı Instagram’ın üst kısmında yer almakta olup, Instagram‘da herhangi birinin hikayesine göz attığınızda, o şahıs kolaylıkla bu hikayeye kimlerin baktığını belirli bir sıralama halinde görebilmekte. Bazı kullanıcılar, bir başkasının Instagram hesabına göz gezdirdiklerinde isminin görülmesini istemeyebilmekte doğrusu gizli saklı olarak içeriklere bakmak isteyebiliyorlar. Bu benzer biçimde durumlarda hikayelere göz attığınız süre kimliğini iyi mi görmeyebileceğinizle ilgili olarak yöntemler bulunuyor sadece bunların güvenli olmayabileceğine değinmek gerekiyor.

Bir başkasının Instagram hikayesine anonim bir halde bakabilmeniz için o kişinin hesabının açık olması gerekmektedir. Hikayelerini anonim hesaplardan gizlemiş olan kişilerin Instagram üstünde paylaşmış olduğu fotoğraflara yada hikayelere erişmeniz mümkün değildir. Fakat kullanıcı eğer hikayeleri hepimiz açmış ise anonim olarak görüntülemek adına yararlanabileceğiniz bazı üçüncü taraf araçlar bulunuyor.


bahsedelim bahsedelim ddos koruma